Technik

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

• Podpora prodeje s hlubokým technickým porozuměním produktu a poradenství pro zákazníky

• Vyřizování požadavků zákazníků včetně požadavků na záruční opravy

• Vyřizování certifikací a řízení homologačního procesu v EU pro ARB Europe

• Konzultace a diagnostika chyb, rady a doporučení jejich náprav

• Náhradní díly a požadavky nové výrobky pro Evropský trh

• Technický zákaznický servis. Řízení procesu zpětné vazby a Continues improvement system

• Produktová školení zákazníků v anglickém jazyce

• Technická podpora pro lokální montážní linku n

Profil kandidáta

• Schopnost školit další lidi
• Flexibilita, cestování
• Technický přehled v oblasti automotive
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni, další jazyky jsou výhodou
• Trestní bezúhonnost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • zajímavou práci na HPP na dobu neurčitou v kmenovém stavu společnosti s kvalitními technickými produkty v Jažlovicích

  • doprava do/z místa zaměstnání zdarma z metra Opatov

  • stravenky 118 Kč/den

  • 3 sick days za rok

  • možnost nákupu výrobků společnosti za speciální cenu

  • zázemí prosperující zahraniční společnosti odpovídající mzdové ohodnocení

  • práci ve firmě, která je předním výrobcem doplňků pro automobilový průmysl

  • rozvoj profesních znalostí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 3537601  Datum zveřejnění: 12.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 - 50 000 Kč/měs.