Cukrářský technolog

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme specialistu na cukrařinu ! Jste tvůrčí a baví Vás vymýšlet nová uplatnění pro cukrářské suroviny? Chcete se stát členem týmu perspektivních lidí a poskytovat odbornou podporu v cukrářském oboru? Pak neváhejte a ozvěte se nám!

* Poskytování odborné podpory obchodnímu a vývojovému týmu
* Vývoj aplikačních receptur, jak ze stávajících surovin, tak pro zcela nové produkty
* Napékání vzorků výrobků pro zákazníky a obchodní tým
* Prezentování výrobků zákazníkům v rámci akcí pořádaných v sídle naší společnosti a v rámci technologických zkoušek přímo u zákazníků

Požadujeme:
* Vzdělání se zaměřením na cukrařinu
* Orientace v technologických vlastnostech cukrářských produktů
* Řidičské oprávnění sk. B
* Tvůrčí osobnost
* Preciznost, pečlivost, trpělivost
* Flexibilita – pracovní pozice vyžaduje cestování po ČR
* Dobré komunikační a prezentační schopnosti
* Schopnost samostatné práce, ale s týmovým duchem, ochotu sdílet znalosti a zkušenosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Motivační ohodnocení v závislosti na znalostech a zkušenostech kandidáta
* Další složka mzdy až 40 % ze základní mzdy v závislosti na výkonnosti kandidáta a výsledcích společnosti
* 5 dnů dovolené navíc
* Příspěvky na stravné
* Možnost dalšího vzdělávání
* pozice se nachází v okrese Tábor

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

potravinářský průmysl

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Nám. Přemysla Otakara II. 36
370 01 České Budějovice

Kontakt

ID: 3539870   Datum zveřejnění: 17.12.2018