Servisní technik na Slovensku!

Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Pro globální firmu se zastoupením po celém světě hledáme servisního technika – opravy drtících a třídících strojů v kamenolomech na Slovensku. Máte zkušenosti na podobné pozici a umíte alespoň základy anglicky? Máte rádi cestování? Tak to hledáme právě Vás!

Hlavní náplní Vaší nové práce servisování a opravy strojů pro třídění a drcení u klientů na Slovensku. Tato práce obnáší cestování po významnou část roku.

Profil kandidáta

Na tuto pozici potřebujete prokazatelné zkušenosti v servisní oblasti, popř. podobných technických oblastech blízkých servisu. Neobejdete se také bez základů angličtiny (A2) a bez vyhlášky (min.) 508/2009 - §22 (SK) nebo 50/1978 §6 (CZ), znalost maďarštiny je výhodou. Důležité je také umění vyjednávat v rámci servisní oblasti. Hledáme hlavně týmového hráče, který vyhledává cestování.

Nabízíme

Za svou práci dostanete nadstandartní mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, 5 sick days a další benefity.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3541451  Datum zveřejnění: 3.12.2018