Hledáme zkušeného obchodníka pro prodej těžké techniky CZ&SK

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro globální firmu s pobočkami po celém světě hledáme obchodníka pro B2B sektor – prodej drtících a třídících strojů v kamenolomech. Máte prokazatelné obchodní zkušenosti a umíte anglicky? Máte rádi cestování po Česku a Slovenku? Jste týmový hráč a umíte vyjednávat? Tak to hledáme právě Vás!

Hlavní náplní Vaší nové práce bude identifikace a aktivní rozvíjení nových i stávajících obchodních příležitostí v Česku a na Slovensku. Budete dokonale znát celý trh a klientům doporučíte vždy to správné řešení jejich potřeb, ten správný stroj. Samozřejmě budete také detailně znát nabízené stroje s klientovi nabídnete tu nejlepší možnou konfiguraci. Vaše obchodní výsledky poté vyhodnotíte a odreportujete. Samozřejmostí je pak profesionální reprezentace firmy a odborné poradenství pro klienty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dobrý obchodník si samozřejmě přijde na velmi zajímavou fixní mzdu a ještě zajímavější roční bonusy. K tomu dostanete služební auto i pro soukromé účely, firemní kreditní kartu, 5 týdnů dovolené a 5 sick-days. A ještě mnoho dalších benefitů!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ten správný obchodník by měl být hlavně týmový hráč s reprezentativním a profesionálním vystupováním. Důležitá je i orientace na zákazníka a výsledek a neméně důležitá je schopnost dokonale analyzovat potřeby klienta a prodat mu to správné řešení jeho potřeb! Důležitá je také angličtina na komunikativní úrovni, protože někteří klienti nejsou ze zdejšího regionu. Samozřejmostí je pak znalost MS Office a výhodou je znalost SAPu. Vaší velkou výhodou bude i VŠ vzdělání.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Olomouc
http://www.manpower.cz
ID: 3541783   Datum zveřejnění: 3.12.2018