Průmyslový inženýr

Prostějov, Česko

Popis pozice

Pro významnou firmu z oblasti automotive v Prostějově hledáme průmyslového inženýra, který má zkušenosti na podobné pozici a umí analyzovat pracovní cykly ve výrobní společnosti.

Hledáte novou výzvu?

Nemáte problémy s angličtinou nebo němčinou?

Těším se na Váš životopis v češtině a angličtině!

Co Vás na této pozici čeká?

budete analyzovat pracovní cykly za účelem optimalizace a stanovení norem
budete sledovat a analyzovat využití strojů a lidských zdrojů
podpora při zpracování interních kalkulací a zákaznických RFQ
podpora zákaznických a interních auditů

Profil kandidáta

Bez čeho se neobejdete?

VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření
zkušenosti či znalosti průmyslového inženýrství
praxe ve výrobní firmě bude výhodou
aktivní znalost AJ nebo NJ
ŘP sk. B
znalost Excelu

Nabízíme

A co dostanete?

nadstandartní mzdové ohodnocení, 13. plat
týden dovolené navíc
flexibilní pracovní dobu
příspěvek na stravování
a mnoho dalších benefitů

Budu se těšit na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3541785  Datum zveřejnění: 25.1.2019