Provozní elektrikář

Olomouc, Česko

Popis pozice

Pro významnou firmu z Olomouce hledáme nového kolegu na pozici Technik - Provozní elektrikář. Máte zkušenosti na podobné pozici? A máte potřebné vzdělání?

Pak hledáme právě Vás!

Na této pozici budete zodpovědní za:

  • kontrolu technického stavu výrobních linek a zařízení oddělení výroby, před začátkem směny i v jejím průběhu

  • kontrolu a opravy elektrického vybavení linek a zařízení

  • spolupráci s externími firmami při instalacích, opravách, servisech a revizích výrobních linek a zařízení

  • seřízení výrobních linek a zařízení v průběhu provozu

  • opravy výrobních linek a zařízení vyplývajících z aktuálních poruch nebo hlášení obsluhou

  • vedení záznamů preventivní údržby a provedených oprav

Profil kandidáta

Požadujeme:

  • zkušenosti na podobné pozici

  • příslušné vzdělání a znalost problematiky

  • vyhlášku č. 50 §6

  • ochotu pracovat ve směnném provozu

  • výhodou bude oprávnění na VZV

Nabízíme

Co Vám nabídneme?

  • odpovídající mzdu

  • týden dovolené navíc

  • příspěvěk na stravování

  • a další benefity

Těším se na Vás životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3541791  Datum zveřejnění: 26.2.2019