Osobní bankéř - Frýdek Místek

Frýdek-Místek, Česko

Popis pozice

Co takový osobní bankéř dělá?
  • Poskytuje informace o bankovních produktech – osobní půjčky, spotřebitelské úvěry, kreditní karty, pojistné produkty či běžné a spořící účty
  • Komunikuje s klienty banky
  • Optimalizuje konkrétní nabídky dle požadavků klienta
  • Aktualizuje a ověřuje data
  • Získává podklady k uzavření smlouvy o poskytnutí produktu

Profil kandidáta

Co od Vás požadujeme?
  • SŠ vzdělání s maturitou nutností!
  • Komunikační dovednosti a pro-klientský přístup
  • Zájem o finanční obor
  • Reprezentativní vzhled a příjemné profesionální vystupování
  • Zapálení pro práci a pozitivní přístup
  • Ochota pracovat krátký-dlouhý týden

Nabízíme

  • Příspěvek na stravování - stravenka v hodnotě 100 Kč za odpracovaný den
  • 28 dní, po 2 odpracovaných letech 30 dní!!!
  • Flexipassy – po zkušební době 1000 Kč za odpracovaný kvartál
  • Příspěvek na dovolenou a osobní rozvoj
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Výborná káva
  • Akce a Teambuildingy
  • Příjemné moderní pracovní prostředí
  • Akční a milý kolektiv
  • Motivující systém ohodnocení - základní mzda a bonusový systém, který závisí na vaší šikovnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3542400  Datum zveřejnění: 19.11.2018