Seřizovač vstřikovacího lisu

Ostrava, Česko

Popis pozice

Pro rozjezd nové plastové výroby hledáme seřizovače vstřikolisu do 3-směnného provozu, který by doplnil tým v malé automotive společnosti v Ostravě.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

• Podílení se na rozjezdu nové plastové výroby ve společnosti na novém vstřikovacím lisu
• Přestavby zařízení pro vstřikování plastů
• Nastavení stroje a podpůrných zařízení dle výrobní dokumentace
• Údržba vstřikovacího lisu, hlášení poruch
• Podílení se na vedení evidence náhradních dílů ke vstřikovacím nástrojům a výrobním zařízením
• Navrhování změn v postupech za cílem vylepšení

POŽADAVKY:

• SŠ/SOU technického zaměření
• Zkušenost s údržbou/nastavováním vstřikolisu
• Orientace v technické dokumentaci
• Znalost principů hydraulických/pneumatických funkcí
• Manuální zručnost

Nabízíme

Společnost nabízí:
• Stabilní zázemí mezinárodní automotive společnosti
• Atraktivní mzda a benefity
• Čisté pracovní prostředí a moderní technologie
• Týden dovolené navíc
• Stravenky
• Flexipasy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Veronika Krčová
+420702159024
ID: 3545500  Datum zveřejnění: 22.11.2018