Kolín je náš domov. Pracuj tam, kde žiješ! Operátor výroby.

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kolín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CHEMIK OPERÁTOR
*řízení části technologického procesu v chemické výrobě dle platných technologických, bezpečnostních a požárních předpisů, a to prostřednictvím PC
*spolupráce se směnovým mistrem a s dalšími zaměstnanci při vzniku odchylek nebo mimořádných událostí v technologickém procesu
*provádění regulace technologického procesu dle měřících přístrojů
*VŠE VÁS NAUČÍME

Zaměstnanecké výhody, benefity

*osobní ohodnocení a bonusy již od prvního měsíce (odměna na dovolenou – cca 6000Kč, odměna vánoční – cca 16000Kč, cílové odměny, odměna při odchodu do důchodu – 20000Kč)
*nadstandardní příplatky – víkend, noc
*25 dní dovolené
*kariérní postup
*penzijní pojištění
*lékařská péče v místě zaměstnavatele
*systém volitelných benefitů
*závodní stravování
*stravenky
*po 3 měsících reálná mzda cca 25000Kč/měsíc

Informace o náboru

Perspektivní zaměstnání v prosperující společnosti.
Svým charakterem práce nabídka vhodnější spíše pro muže.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Jsme tradiční zaměstnavatel, který dává práci a možnost uplatnění lidem na Kolínsku už více než 100 let.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Karlovo náměstí 75
280 02 Kolín

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Mikitová
Tel.: +420731139543
E-mail: poslat životopis
ID: 3547254   Datum zveřejnění: 26.11.2018