Výpravčí – příležitost i pro absolventy dopravní SŠ

Ostrava, Česko

Popis pozice

Máte praxi v oblasti železniční dopravy nebo jste alespoň absolventem dopravní/železniční střední školy? Pak bych s Vámi ráda probrala tuto pracovní nabídku – pozici Výpravčího s výkonem práce v Ostravě:

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • organizace a zabezpečení vlakové dopravy,
  • organizování, řízení a koordinace vlakové dopravy a posunu v obvodu vlečky
  • řízení a kontrola posunovací a vlakotvorné činnosti
  • vedení příslušné dokumentace

POŽADAVKY:

  • středoškolské vzdělání železničního/dopravního zaměření
  • praxe v železniční dopravě – výhodou
  • příležitost i pro absolventy – proběhne kompletní zaučení na danou pozici
  • dobré organizační a komunikační dovednosti, zodpovědnost

SPOLEČNOST NABÍZÍ:

  • směnnost: 1 ranní (5.45-17.45), 1 noční (17.45 – 5.45) a 2 dny volna
  • mzda 28 – 31 tisíc Kč
  • kvartální a roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na pojištění
  • firemní akce
  • zvýhodněné tarify a nájmy
  • osobní a profesní rozvoj

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Veronika Krčová
+420702159024
ID: 3553675  Datum zveřejnění: 5.12.2018