Výpravčí – příležitost i pro absolventy dopravní SŠ

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte praxi v oblasti železniční dopravy nebo jste alespoň absolventem dopravní/železniční střední školy? Pak bych s Vámi ráda probrala tuto pracovní nabídku – pozici Výpravčího s výkonem práce v Ostravě:

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

- organizace a zabezpečení vlakové dopravy,
- organizování, řízení a koordinace vlakové dopravy a posunu v obvodu vlečky
- řízení a kontrola posunovací a vlakotvorné činnosti
- vedení příslušné dokumentace

POŽADAVKY:

- středoškolské vzdělání železničního/dopravního zaměření
- praxe v železniční dopravě – výhodou
- příležitost i pro absolventy – proběhne kompletní zaučení na danou pozici
- dobré organizační a komunikační dovednosti, zodpovědnost

SPOLEČNOST NABÍZÍ:

- směnnost: 1 ranní (5.45-17.45), 1 noční (17.45 – 5.45) a 2 dny volna
- mzda 28 – 31 tisíc Kč
- kvartální a roční bonusy
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na pojištění
- firemní akce
- zvýhodněné tarify a nájmy
- osobní a profesní rozvoj

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní podnik v Ostravě.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Velká 196/10
702 00 Ostrava
ID: 3553675   Datum zveřejnění: 5.12.2018