Personalista

Klášterec nad Ohří, Česko

Popis pozice

Co budete dělat:
  • vytváření a zajišťování personální politiky společnosti
  • nábor zaměstnanců a realizace výběrových řízení
  • vedení personální evidence a kompletace pracovněprávní a zaměstnanecké dokumentace
  • koordinace vzdělávání zaměstnanců
  • zajišťování sociální politiky společnosti
  • výstupy a vstupy zaměstnanců a zajištění potřebné dokumentace
  • komunikace s úřady

Požadavky:
  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • min. 1 rok zkušenost z přímého náboru ve výrobní společnosti
  • pokročilá znalost metodik a plánů vzdělávání v kariérním rozvoji
  • pokročilá znalost NJ / AJ
  • pokročilá znalost práce na PC - MS Office, MYHRSuite
  • organizační a komunikační schopnosti
  • preferujeme předchozí praxi v automotive společnosti
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • motivující platové ohodnocení (13., 14. plat)
  • týden dovolené navíc
  • možnost dalšího vzdělávání
  • kariérní postup
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • jazykové kurzy
  • příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 3554242  Datum zveřejnění: 6.12.2018