Webmaster v Olomouci!

Olomouc, Česko

Popis pozice

Pro významnou českou firmu z Olomouce a lídra trhu ve svém oboru hledáme zkušeného webmastera, který se stane nedílnou součástí společnosti. Máš zkušenosti se správou webu a grafikou? HTML a CSS zvládáš bez sebemenších problémů? SQL a XML ti taky nejsou cizí? Vyznáš se v Google Analytics, AdWords a Tag Manager? Máš zkušenosti se srovnávači zboží a SEO? No, tak to hledáme právě tebe!

Budeš se starat o web a spravovat jeho jazykové mutace, testovat a provádět úpravy. Budeš zodpovědný za přenos dat mezi eshopem a IS a budeš nápomocen klientům při řešení technických obtíží. Taky se budeš podílet na tvorbě mailingových kampaní a dohlížet na online reklamu.

Profil kandidáta

Ten správný webmaster by měl mít alespoň SŠ vzdělání, prokazatelné zkušenosti s tvorbou a správou webů a taky zkušenosti s AdWords, Analytics a Tag Manager. Ideální bude i zkušenost se SEO a s fungováním srovnávačů zboží. Důležitá je taky otevřená mysl, ochota učit se novým věcem, týmový duch a analytické myšlení.

Nabízíme

Za tvou práci ti nabídneme adekvátní mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a možnost profesního růstu společně s celou firmou!

Zaujala tě nabídka a hledáš novou výzvu? No tak se OZVI!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3556916  Datum zveřejnění: 25.1.2019