Manipulační řidič na Letišti Václava Havla

Jana Kašpara, Praha 6, Česko

Popis pozice

Zbystřete své zraky! Máme pro Vás pracovní příležitost, kterou jednoduše nelze přehlédnout! Obsazujeme pozice Manipulačního dělníka na Letišti Václava Havla v Praze. Výhodou pro každého je možnost výběru jak pracovních dnů, tak i směn. Můžeme Vám nabídnout práci v zajímavém prostředí a v kolektivu prima lidí.

Náplň práce:
  • nakládání a vykládání zavazadel, zboží a poštovních zásilek
  • přeprava zavazadel do příletové haly letiště

Požadujeme od Vás:
  • skvělou fyzičku (tahání těžkých břemen)
  • věk 18+
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme Vám:
  • motivační mzdu 130,- Kč/hod - 195,- Kč/hod
  • smlouvu na DPČ (brigáda)
  • plánování směn dle Vašich časových možností
  • 4 – 13ti hodinové směny (Po – Ne)
  • kvalitní zaškolení

Zaujala Vás pozice? Zašlete mi svůj životopis na: [email protected] a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.
Těšíme se na Vás ☺

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3559915  Datum zveřejnění: 13.12.2018