Nový rok s novou prací: 22 150 Kč měsíčně v Kutné Hoře! (operátor výroby)

Kutná Hora, Česko

Popis pozice

Nebaví Tě už práce plná stresu v automotive? Tak se přidej k nám! Můžeme Ti nabídnout příjemné mzdové podmínky a klidnou práci ve výrobě a servisu .

Pro všechny zájemce z Kutné Hory, Kolína, Čáslavi a okolí máme nabídku práce OPERÁTORA/OPERÁTORKY VÝROBY elektroniky předních světových výrobců (HP, Amazon a dalších). Chceš i Ty být součástí velké společnosti, která si je vědomá, jak důležitá je spokojenost jejich zaměstnanců? Tak na nic nečekej a zašli nám svůj životopis. O vše ostatní se již postaráme my.

Náplní tvé práce bude servis a výroba elektroniky v osmihodinových či dvanáctihodinových směnách

Co si pod tím představit? Jedná se o jednoduchou práci, při které budeš mít na starost výrobu či opravy jednotlivých částí elektro zařízení, montáž a zapojování drobných částí spotřebičů, kabelů a konektorů a následné čištění, balení a kontrola funkčnosti daného zařízení. Nic, co by jsi po zaškolení nezvládla/nezvládl :-).

Profil kandidáta

Co od Tebe očekáváme?

Hlavní je tvá pracovitost, pečlivost a manuální zručnost. Hodí se Ti základní znalosti práce na počítači a zkušenosti s manipulací s elektronickými součástkami. Vše ostatní se u nás naučíš!

Nabízíme

Záleží nám na spokojenosti našich zaměstnanců, proto Ti můžeme slíbit:

– základní mzdu 18 100 Kč, s příplatky za směnný provoz a výkonnostním bonusem bude tvá mzda v průměru 22 150 Kč
– jistotu dlouhodobé stabilní práce na HPP
– pro šikovné kolegy možnost růstu v rámci společnosti
– příspěvek na stravování, díky němuž Tě teplé jídlo vyjde na 5-20 korun
– s kolegy pořádáme různé firemní akce – budeme rádi, když se k nám přidáš

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Havránek
+420226257585
ID: 3560608  Datum zveřejnění: 14.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18100-22150