Obchodní hrdina pro dopravce

Pankrác, Praha 4, Česko

Popis pozice

CO BUDE TVÝM POSLÁNÍM?

Příprava nabídek stávajícím klientům s cílem rozšiřování potrfolia poskytovaných služeb.
Každodenní e-mailová a telefonická komunikace s klienty.
Úzká spolupráce s odděleními, která jsou pro klienty stejné důležitá jako Watson pro Sherlocka Holmese.
A Tvým nejdůležitějším úkolem bude budování zisku na svěřeném portfoliu a pomoc zákazníkům zefektivňovat jejich stávající řešení. I Tony Stark se musí zajímat o své finance, aby měl dostatek prostředků na záchranu světa jako Iron Man.
Nemusíš se bát stereotypu – každý den je výzva!
Zvládání každodenního přívalu smíchu a dobré nálady s dalšími akčňáky v týmu – není to jen klišé,,jsme príma banda a je s námi sranda,, (hlášky si zapisujeme a máme jich přes dvacet A4)

CO OČEKÁVÁME?

Každý má silné stránky jinde, ale výborné komunikační schopnosti a obchodní cit je základ!
Pokud máš zkušenosti s podobným akčním životem, budeme jen rádi, ale bereme i probouzející se Supermany.
We are heroes! V neposlední řadě, je třeba se s některými kolegy domluvit anglicky.

Nabízíme

ČÍM TVÉ ÚSILÍ ODMĚNÍME?

• 5 týdnů dovolené pro dostatečnou regeneraci
• Stravenky nebo příspěvek na penzijní / životní pojištění
• Multisport karta, abys nevyšel ze cviku
• Vzdělávací kurzy a školení, jazykové kurzy přímo na pracovišti
• Zaměstnanecké palivové karty s výhodnými cenami
• Skvělá dostupnost – cca 5 min od stanice metra C Pankrác
• Moderní kanceláře s klimatizací
• Káva, čaj a čerstvé ovoce na pracovišti
• Pravidelné neformální zaměstnanecké akce, teambuildingové aktivity, vánoční večírek
• Dobrovolnický den a osobní budget pro dárcovství
• Podpora zaměstnanců při sportovních aktivitách (možnost účasti na různých závodech)
• Odměna za doporučení nového zaměstnance / kolegy
• Odměna za věrnost a pracovní výkon
Pracovní smlouva je na dobu určitou (1 rok), poté prodlužujeme na neurčito.
Budeme rádi, když se k nám přidáš co nejdříve, ale životopis pošli i pokud Tě čeká výpovědní lhůta

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3560726  Datum zveřejnění: 15.1.2019