Nový rok s novou prací: 22 150 Kč měsíčně v Kutné Hoře! (operátor výroby)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kutná Hora, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
18100-22150

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nebaví Tě už práce plná stresu v automotive? Tak se přidej k nám! Můžeme Ti nabídnout příjemné mzdové podmínky a klidnou práci ve výrobě a servisu .

Pro všechny zájemce z Kutné Hory, Kolína, Čáslavi a okolí máme nabídku práce OPERÁTORA/OPERÁTORKY VÝROBY elektroniky předních světových výrobců (HP, Amazon a dalších). Chceš i Ty být součástí velké společnosti, která si je vědomá, jak důležitá je spokojenost jejich zaměstnanců? Tak na nic nečekej a zašli nám svůj životopis. O vše ostatní se již postaráme my.

Náplní tvé práce bude servis a výroba elektroniky v osmihodinových či dvanáctihodinových směnách

Co si pod tím představit? Jedná se o jednoduchou práci, při které budeš mít na starost výrobu či opravy jednotlivých částí elektro zařízení, montáž a zapojování drobných částí spotřebičů, kabelů a konektorů a následné čištění, balení a kontrola funkčnosti daného zařízení. Nic, co by jsi po zaškolení nezvládla/nezvládl :-).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Záleží nám na spokojenosti našich zaměstnanců, proto Ti můžeme slíbit:

– základní mzdu 18 100 Kč, s příplatky za směnný provoz a výkonnostním bonusem bude tvá mzda v průměru 22 150 Kč
– jistotu dlouhodobé stabilní práce na HPP
– pro šikovné kolegy možnost růstu v rámci společnosti
– příspěvek na stravování, díky němuž Tě teplé jídlo vyjde na 5-20 korun
– s kolegy pořádáme různé firemní akce – budeme rádi, když se k nám přidáš

Informace o náboru

Tak už neváhej a zašli nám svůj životopis na [email protected] nebo odpovědním formulářem. Navštívit nás můžeš též na naší pobočce v Kolíně na Karlově náměstí 75 nebo volej na 226257585.

Těšíme se na spolupráci!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Tebe očekáváme?

Hlavní je tvá pracovitost, pečlivost a manuální zručnost. Hodí se Ti základní znalosti práce na počítači a zkušenosti s manipulací s elektronickými součástkami. Vše ostatní se u nás naučíš!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha

Kontakt

ID: 3561667   Datum zveřejnění: 17.12.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   18100-22150