Superman v grafice!

Olomouc, Česko

Popis pozice

Pro významnou českou firmu z Olomouce a lídra trhu ve svém oboru hledáme zkušeného grafika/grafičku na HPP, který/á se stane nedílnou součástí společnosti.
Ve Photoshopu, Ilustratoru a Indesign jsi jako doma?
Vyznáš se v předtiskové přípravě? A máš zkušenosti třeba s 3D modelováním, matte painting nebo animacemi?
Jsi týmový hráč a angličtina pro tebe není problém?
Těším se na tvoje CV a přilož prosím i nějaké portfolio své práce!

Tvým úkolem bude využít svého nadání a fantazie pro přípravu propagačních materiálů, reklamních a PR podkladů a budeš se podílet i na product designu.

Profil kandidáta

Hledáme kreativního, nadaného grafika, který už má nějaké zkušenosti a vyzná se ve svém oboru. Důležitá je schopnost pracovat v týmu a umění domluvit se bez problémů anglicky. Hlavně tě musí grafika bavit!

Nabízíme

Rádi ti nabídneme nadprůměrnou mzdu (a hlavní pracovní poměr), pět týdnů dovolené, práci v cool kancelářích a další benefity!
Zaujalo tě, co vidíš? Budu čekat na tvoje CV a portfolio!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3562785  Datum zveřejnění: 26.2.2019