Procesní inženýr práškového lakování!

Prostějov, Česko

Popis pozice

Pro významnou společnost v oboru automotive hledáme nového kolegu na pozici PROCESNÍ INŽENÝR.
Máte znalosti technologií povrchových úprav a odpovídající VŠ vzdělání (chemie/technologie materiálů)?
Domluvíte se bez problémů anglicky? A umíte třeba i němčinu?
A máte i praxi na podobné pozici?
Budu se těšit na Vaše CV!

Náplní vaší práce bude optimalizace a analýza výrobních procesů a technologie práškového lakování. Budete zodpovědní za implementaci opatření, které zvýší efektivitu a kvalitu výroby. Budete se podílet na zavádění nových projektů a spolupracovat s výrobou a oddělením kvality a technologie.

Profil kandidáta

Pro úspěch ve výběrovém řízení budete potřebovat VŠ vzdělání (chemie/technologie materiálů) a výhodou budou zkušenosti na podobné pozici. Důležitá je znalost technologií povrchových úprav, komunikativní AJ nebo NJ a znalost MS Office.

Nabízíme

Rádi Vám nabídneme nadstandartní mzdové ohodnocení, důkladné zaškolení a skvělé benefity – 13. mzdu, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní dobu, jazykové kurzy a mnoho dalších výhod.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3562805  Datum zveřejnění: 25.1.2019