Specialista zpracování objednávek!

Kralupy nad Vltavou, Česko

Popis pozice

Pro globální firmu se zastoupením po celém světě hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici „Specialista zpracování objednávek“ pro pobočku v Kralupech.

Máte ekonomické vzdělání a zkušenosti na podobné pozici? Znáte SAP a nedělá Vám problém denní komunikace v angličtině?

Tak to se budu těšit na Váš životopis!

Hlavní náplní práce je starost o objednávku průmyslových čerpadel od začátku až do konce. Objednávku zadáte do systému, zašlete do výroby a sledujete a kontrolujete celý proces až po vystavení faktury a dodání zákazníkovi. Důležité je být komunikativní a případné problémy rychle řešit i s kolegy ve výrobě či se zákazníkem. Po odeslání výrobku zákazníkovi vše zaevidujete a vložíte do archivu.

Profil kandidáta

Ideální kandidát na tuto pozici by měl mít ekonomické vzdělání a předchozí zkušenosti na podobné pozici (nákup nebo třeba zákaznická podpora) a výborné znalosti MS Office, především Excelu.

Měl by být schopen rychle, efektivně a bezchybně řešit potřebné úkoly a neměla by mu dělat problém denní komunikace v angličtině.

Velkou výhodou bude znalost SAPu a zkušenosti z výrobní firmy.

Nabízíme

Jedná se o práci v kanceláři, za kterou dostanete nadstandartní mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, 5 sick days, stravenky a další benefity.

Máte zájem? Čekám na Vaše CV!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3563187  Datum zveřejnění: 19.12.2018