Písek. Mistr výroby. 3 směny. Nástup ihned / dohodou. 30 - 40.000 Kč/měs.

Písek, Česko

Popis pozice

Pro významnou zahraniční společnost v Písku hledáme nového kolegu na pozici "Mistr výroby".

Místo výkonu práce - Písek
3 směny
Nástup ihned nebo po domluvě

Co bude náplní Vaší práce?
  • vedení týmu cca 30 operátorů
  • organizace a plánování výroby
  • plánování směn
  • aktivní účast na náboru nových pracovníků a jejich zaškolení na výrobní lince
  • reporting
  • komunikace s ostatními odděleními
  • zajištění dodržování předpisů BOZP

Co od Vás očekáváme?
  • vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti na obdobné pozici z výrobního podniku (ideálně z Automotive)
  • základní znalost AJ
  • uživatelskou znalost MS Office (word, excell,..)
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

  • motivační finanční ohodnocení s ohledem na předchozí zkušenosti
  • měsíční a čtvrtletní bonusy
  • možnost profesního růstu
  • vzdělávací kurzy a školení
  • moderní pracovní prostředí a technologie
  • široký systém benefitů (25 dní dovolené, příspěvek na dojíždění, závodní stravování, dotovaná strava, firemní akce, mobilní telefon,...)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3564218  Datum zveřejnění: 20.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 40000 Kč/měs.