Písek. Mistr údržby / vedoucí údržby. Zajímavé platové ohodnocení a benefity.

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Písek, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
30000 - 40000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významnou zahraniční společnost v Písku hledáme nového kolegu na pozici "Mistr údržby / Vedoucí údržby".

Místo výkonu práce - Písek
3 směny
Nástup ihned nebo po domluvě

Náplň práce:
- vedení a organizace podřízených pracovníků na údržbě (4 - 6 lidí)
- odpovědnost za splnění stanových úkolů na údržbě
- neustálé zlepšování procesů
- reporting
- komunikace s ostatními odděleními (výroba, technologie)

Požadujeme:
- vzdělání technického zaměření SŠ / VŠ
- zkušenosti na obdobné pozici z výrobního podniku (ideálně z Automotive)
- zkušenosti s vedením lidí
- znalost metodologie TPM
- znalost nástrojů kvality (FMEA, 8D, PDCA) výhodou
- základní znalost AJ
- uživatelskou znalost MS Office (word, excell,..)
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- odolnost vůči stresu
- proaktivní přístup a asertivitu
- samostatnost, spolehlivost

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivační finanční ohodnocení s ohledem na předchozí zkušenosti
- měsíční a čtvrtletní bonusy
- možnost profesního růstu
- možnost podílet se na digitalizaci údržby a mít vliv na její podobu
- vzdělávací kurzy a školení
- moderní pracovní prostředí a technologie
- široký systém benefitů (25 dní dovolené, příspěvek na dojíždění, závodní stravování, dotovaná strava, firemní akce, mobilní telefon,...)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní společnost se sídlem v Písku

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Žižkova 182
397 01 Písek
ID: 3564226   Datum zveřejnění: 20.12.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 40000 Kč/měs.