Měrový technik

Písek, Česko

Popis pozice

Výrobní společnost na Písecku hledá Měrového technika, který by byl ochoten 2 roky pracoval v mateřské pobočce v Německu.

  • Středoškolské vzdělání (v technickém oboru)
  • Odborná praxe min. 3 roky v oboru měrové techniky
  • Znalosti v oboru vstřikování plastů výhodou
  • Znalosti statistického vyhodnocování výrobních procesů
  • Spolehlivá znalost technických výkresů a provádění měření v jejich souladu na výrobcích
  • Znalost zacházení s měřícími a kontrolními přípravky
  • Znalost práce na PC (WORD, EXCELL, POWER POINT, CAQ/PMU (QDE)
  • Přesná znalost holdingových a interních předpisů a nařízení
  • Znalost ISO/TS 16 949, ISO 14 001
  • Znalost systematiky MSA, FMEA, 8D, (APQP, PPAP)
  • Jazykové znalosti: Německý jazyk aktivně nebo Anglický jazyk aktivně
  • Znalost základů zavedených systémů QMS, EMS (EnMS,IsMS,OHSAS)
  • Znalost základů statistických metod aplikovaných ve výrobních procesech

Nabízíme

  • Zázemí perspektivní dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí stabilní rodinné firmy
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Vzdělávání a seberealizace
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • Možnost závodního stravování
  • Pět dnů dovolené nad rámec zákoníku práce
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na životní pojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3564470  Datum zveřejnění: 21.12.2018