Operátor výroby Pavlov u Unhoště

Unhošť, Česko

Popis pozice

• Čištění výrobních strojů před zahájením výroby
• Vyskladnění výrobního materiálu
• Vážení materiálu
• Obsluha míchacího stroje, který se používá na výrobu finálního produktu (pájecí pasta)
• Plnění hotového výrobku (pájecí pasty) do plastových kelímků
• Balení finálního produktu a příprava na expedici

Profil kandidáta

Zkušenost s obsluhou strojů ve výrobě výhodou.
Manuální zručnost, fyzická zdatnost.
Pečlivost, zodpovědný a aktivní přístup k práci.

Nabízíme

• HPP v lokalitě Pavlov u Unhoště v kmenovém stavu japonské společnosti na dobu neurčitou
• jedna směnu (7:30-16:00 hod)
• Mzdu 25 000 – 28 000 Kč/měs.
• Příspěvek na dopravu 550 Kč/měs.
• Stravenky 100 Kč/odpracovaný den
• Práce v moderním prostředí a v menším přátelském kolektivu
• Možnost občerstvit se horkými a studenými nápoji

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 3565085  Datum zveřejnění: 22.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 28 000 Kč/měs.