Specialista podpory a zpracování objednávek!

Popis pozice

Pro globální firmu se zastoupením po celém světě hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici „Specialista podpory a zpracování objednávek a podpory“ pro pobočku v Brně.

Máte technické vzdělání a zkušenosti na podobné pozici?

Znáte SAP a nedělá Vám problém denní komunikace v angličtině?

Tak to se budu těšit na Váš životopis!

Hlavní náplní práce je starost o objednávku třídících a drtících strojů do lomů od začátku až do konce. Obchodník zařídí zakázku, zákazník podá objednávku a vaším úkolem je objednávku zaevidovat a hlídat od zadání do výroby až po vystavení faktury a dodání zákazníkovi. Důležité je být komunikativní a případné problémy rychle řešit i s kolegy ve výrobě či se zákazníkem. Po odeslání výrobku zákazníkovi vše zaevidujete a vložíte do archivu.

Profil kandidáta

Ideální kandidát na tuto pozici by měl mít technické či strojní vzdělání a předchozí zkušenosti na podobné pozici z výrobní firmy (nákup nebo třeba zákaznická podpora) a výborné znalosti MS Office, především Excelu. Měl by být schopen rychle, efektivně a bezchybně řešit potřebné úkoly a neměla by mu dělat problém denní komunikace v angličtině. Velkou výhodou bude znalost SAPu a zkušenosti z výrobní firmy.

Nabízíme

Jedná se o práci v kanceláři, za kterou dostanete nadstandartní mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, 5 sick days, stravenky a další benefity.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
110 00 Olomouc
Česká republika
ID: 3570424   Datum zveřejnění: 4.1.2019