Programátor / technolog

Písek, Česko

Popis pozice

Chcete se podílet na zlepšení a fungování celého zařízení a tím i výroby? Zvládnete programování PLC strojů ? Jste schopný koordinace s tuzemskými i zahraničními dodavateli, údržbou a dalšími výrobními odděleními? Pak hledáme právě Vás !

Tvorba i úprava programů PLC automatů
Analýzy závad, nápravná opatření (mechanické a hydraulické části stroje, SW – PC i PLC, včetně HW stroje i řídicího systému)
Odpovědnost za zálohu software stroje
Technická asistence při zavádění nových strojů do výroby
Objednání náhradních dílů a řízení servisního zásahu
Odpovědnost za úpravu mechaniky a elektroniky

Požadujeme:
Strojní nebo elektro vzdělání
Znalost z oblasti automatizace, robotizace a elektrotechniky - pneumatika, hydraulika, mechanika + čtení výkresové dokumentace a elektrických schémat
Znalost programování – Siemens step 7, step 5, WinCC
Komunikativní znalost anglického jazyka
Vyhláška 50/78 Sb. min §6
ŘP skupiny B
Časová flexibilita
Dobrá znalost MS Office

Nabízíme

Dlouhodobé pracovní uplatnění u stabilní společnosti s neustálým růstem
Pracovní poměr na dobu neurčitou + 13. mzdu
Profesní a mzdový růst, možnost externích školení
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
Docházkový benefit
Odměna za podíl na HV
Příspěvek na penzijní a životní pojištění
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie)
Stravování přímo v závodě

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3573344  Datum zveřejnění: 8.1.2019