Skladník/Řidič VZV - Chyť si tuto šanci.

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

  • Příprava dílů a materiálu do jednotlivých oddělení výroby za pomocí VZV.
  • Dodržování FIFO principu.
  • Příjem a výdej zboží.
  • Naskladňování a vyskladňování zboží.
  • Evidence materiálu.

Profil kandidáta

  • Určitě zkušenosti na obdobné pozici, ideálně ve výrobní společnosti.
  • Platný průkaz VZV.
  • Znalost cizího jazyka výhodou.
  • Znalost programu SAP výhodou.
  • Ochotu pracovat na směnný provoz ( 3 směnný provoz, nepřetržitý provoz)
  • Být samostatný/á, spolehlivý/á, komunikativní.

Nabízíme

Společnosti si velice váží spolehlivých a ochotných lidí, kteří svou práci odvádějí s chutí a s nejlepším nasazením, proto je také velice dobře finančně ohodnotí a také firmy nabízí pestrou škálu firemních bonusů, jako je: dovolená 25 dní, příspěvek na stravování, kurzy cizího jazyka, vzdělávací kurzy a školení, nástup do kmene firmy.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3574536  Datum zveřejnění: 9.1.2019