Procesní inženýr pro automotive výrobu

Ostrava, Česko

Popis pozice

Máte alespoň 2 roky praxe z pozice jako je technolog/procesní inženýr v automotive prostředí? Rádi byste se uplatnili v menší automotive společnosti s přátelskou atmosférou v Ostravě? Pak určitě čtěte dále.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • sledování a optimalizace procesů v automotive výrobě (montáž)
  • postupy vedoucí ke zvýšení kvality, snížení nákladů či zvýšení efektivity
  • spolupráce na vývoji nových projektů
  • úpravy technické dokumentace (PFMEA, flow chart, pracovní instrukce aj.)
  • spolupráce s výrobou, kvalitou a dalšími odděleními při odstraňování problémů na linkách a hledání řešení
  • využití metod procesního inženýrství (LEAN apod.)

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici (technolog, procesní inženýr) v automotive společnosti
  • angličtina – úroveň B1
  • znalost Lean Manufacturing, P-FMEA
  • znalosti AutoCAD – výhodou

Nabízíme

  • uplatnění v menší automotive společnosti s přátelskou atmosférou
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky, flexipasy
  • firemní akce a teambuildingy
  • jazykové kurzy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Veronika Krčová
+420702159024
ID: 3575065  Datum zveřejnění: 13.5.2019