Inženýr zákaznické kvality

Ostrava, Česko

Popis pozice

Máte zkušenost z obdobné nebo stejné pozice jako je Inženýr zákaznické kvality a rádi byste se uplatnili v menší automotive společnosti v Ostravě s přátelskou atmosférou? Pak čtěte určitě dále.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • komunikace se svěřenými zákazníky a řešení zákaznických reklamací
  • vedení zákaznických auditů u již zavedené sériové výroby a spolupráce na zákaznických auditech u nové výroby
  • spolupráce při rozjíždění nových výrobních projektů a nastavování procesů
  • aktivní navrhování řešení problémů a preventivních nápravných opatření, aplikace analýz příčin (8D, PDCA, Ishikawa diagram, 5 WHY a další)
  • reportování výsledků kvality

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v oblasti zajištění kvality v automotive výrobě - minimálně 3 roky
  • angličtina – úroveň B2 (pro každodenní komunikaci)
  • znalosti metod řízení kvality (PPAP, FMEA, APQP)
  • znalost analýz vedoucí k řešení problémů (8D, 5WHY, Ishikawa)
  • znalost ISO 16949, ISO 9001 a VDA 6.3

Nabízíme

SPOLEČNOST NABÍZÍ:

  • uplatnění v menší automotive společnosti s přátelskou atmosférou
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky, flexipasy
  • firemní akce a teambuildingy
  • jazykové kurzy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Veronika Krčová
+420702159024
ID: 3575253  Datum zveřejnění: 10.1.2019