Hledáme obchodníka pro korporátní klientelu!

Olomouc, Česko

Popis pozice

Pro nově otevřený hotel v Olomouci, který spadá pod významnou českou firmu, lídra trhu ve svém oboru, hledáme obchodníka pro korporátní klientelu.
Máte zkušenosti s obchodem z oblasti hotelů, restaurací či kaváren?
Nebo jste třeba provozní hotelu či restaurace a láká Vás obchod?

Tak to hledáme právě třeba Vás a těším se na Váš životopis s fotkou!

Práce bude primárně rozdělena na dvě oblasti.

Marketingová část bude obnášet vybudování celého systému pro korporátní klientelu (např. obsah a vizuál webu) a rezervačního a poptávkového systému. Vše samozřejmě v kooperaci s kolegy z IT a grafiky. Proto je nutné znát oblast hotelů či restaurací a jejich systém fungování. S tím souvisí i potřeba komunikace napříč celým resortem – hotel, wellness, restaurace, kongresové prostory atd.

Obchodní část pak obnáší samotné vyhledávání nových klientů a péče o ty stávající. Cílem je poskytnout ty nejlepší možné služby a umět si to vše spočítat – kalkulace, nacenění, příprava nabídek. Důležité bude také sledovat konkurenci a umět prodat celkový produkt – ubytování, stravování, wellness a kongresové prostory.

Profil kandidáta

Od obchodníka na tuto pozici očekáváme ideálně odpovídající vzdělání (cestovní ruch / obchod / finance) a zkušenosti z této oblasti. Zkušenosti s obchodem B2B jsou velkou výhodou! Pak také hledáme člověka komunikativního, s příjemným vystupováním a dobrou znalostí angličtiny (další jazyk velkou výhodou). Zkušenosti se sociálními sítěmi a marketingem jsou poté pomyslnou třešničkou na dortu!

Nabízíme

Rádi Vám nabídneme skvělé mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, příspěvek na stravován a další benefity. A samozřejmě možnost profesního růstu společně s celou firmou!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3575824  Datum zveřejnění: 10.1.2019