Operational Manager / Výrobní ředitel - Přerov

Přerov, Česko

Popis pozice

Pro globální firmu se zastoupením po celém světě hledáme Výrobního ředitele pro slévárnu v Přerově.

Máte technické či metalurgické vzdělání a minimálně pět let zkušeností na podobné pozici?

Nedělá Vám problém denní komunikace v angličtině?

Tak to se budu těšit na Váš životopis v češtině i angličtině s fotkou!

Hlavní náplní práce je starost o všechny provozy ve slévárně, což obnáší denní komunikaci s oddělením plánování výroby, kvality, údržby, strojírenství a dalšími a zajištění nejlepších možných výrobních procesů.
Budete zodpovědní za nastavení a kontrolu KPI´s ve výrobě a také za oddělení údržby.
Ve spolupráci s temleadery ve slévárně vyvinete a implementujete nástroje kvality a štíhlé výroby a budete optimalizovat využití výrobních kapacit, tok materiálu, náklady výroby a lidské zdroje.
Budete také koordinovat investiční akce ve výrobě a budete zástupcem generálního ředitele.

Profil kandidáta

Vhodný kandidát má vysokoškolské vzdělání v oblasti metalurgie nebo strojírenství a manažerské zkušenosti na podobné pozici minimálně pět let. Důležitá je komunikativní znalost angličtiny, schopnost efektivně komunikovat a flexibilně reagovat na situace ve výrobě. Důležitý je také dobrý zdravotní stav a výhodou budou znalosti s údržbou výroby a s investicemi.

Nabízíme

Za svou práci obdržíte nadstandartní mzdové ohodnocení, služební auto i pro soukromé užití, 5 týdnů dovolené, 5 sick-days a další benefity. určitě oceníte i flexibilní pracovní dobu.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3575906  Datum zveřejnění: 14.2.2019