Účetní - Fakturant/ka s angličtinou - od 28 000 Kč

České Budějovice, Česko

Popis pozice

Báječný tým - mezinárodní prostředí - moderní nové kanceláře - flexibilní pracovní doba - denní užití angličtiny !
Přidejte se k nám !

Využijete zde svou pečlivost při zpracovávání a následném účtování faktur dle stanovených postupů, účetních zásad a právních předpisů, které jsou vyžadovány danou evropskou zemí.

Požadavky:
  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru finance / účetnictví
  • Znalost angličtiny na úrovni B2, komunikativní znalost dalšího světového jazyka velkou výhodou
  • Praxe v účetnictví / fakturaci velmi vítána
  • Příjemné, komunikativní vystupování
  • Týmový hráč

Nabízíme

  • Příležitost být u zrodu nového Share Centra mezinárodního formátu
  • Moderní prostředí a příjemný kolektiv
  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností + 13. plat
  • Zaškolení v zahraničí
  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
– Parkování v místě zajištěno

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3581674  Datum zveřejnění: 23.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000 - 30 000 Kč