Specialista PLC

Písek, Česko

Popis pozice

Čeká Vás samostatné programování a diagnostika strojních zařízení s řídicím systémem SIMATIC S7.
Na denní bázi budete používat programovací jazyky STEP 7, WIN CC, TIA PORTAL, LAB VIEW.
Spolu s ostatními členy týmu budete řešit příčiny poruch a pomáhat s jejich eliminací.
Společně budete provádět také preventivní údržby strojů k zajištění bezporuchového chodu zařízení.

Profil kandidáta

SŠ nebo vyučení v technickém oboru
Orientace v technické dokumentaci
Znalost STEP 7, WIN CC, Flexible
Znalost programovacích jazyků TIA Portal a LAB VIEW výhodou
Praxe v průmyslovém odvětví výhodou

Nabízíme

Nadprůměrná nástupní mzda až 50.000,-Kč
Řada benefitů: Příspěvek na dojíždění, penzijní připojištění, stravování a jazykové kurzy
25 dní dovolené
Skvělý tým kolegů
Náborový příspěvek
Zkušenost v mezinárodní společnosti v odvětví v automobilovém průmyslu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3583323  Datum zveřejnění: 21.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50000