Nástrojař - až 40 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
25 000 - 40 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- odborné nástrojařské práce
- ověřování a úpravy nástrojů, vypracování detailů a jejich tvarů
- sestavování přesných nástrojů a forem, sledování jejich stavu včetně demontáže a opětovné montáže
- zajištění funkčnosti strojů a nástrojů

Očekáváme:
- Vyučení v oboru, praxe vítána
- Manuální zručnost
- Znalost obsluhy brusek, frézky, soustruhu, EDM erodovaček, WEDM drátořezu výhodou
- Zodpovědnost, přesnost, důslednost, samostatnost, týmová práce
- Práce na 1 - 3 směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Dlouhodobé pracovní uplatnění
- Odborné zaškolení
- Motivační výše mzdy dle praxe a zkušeností, příplatky za odpolední, noční + roční bonus
- Závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
- Nástup ihned nebo dle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Nám. Přemysla Otakara II. 36
370 01 České Budějovice

Kontakt

ID: 3583935   Datum zveřejnění: 22.1.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25 000 - 40 000