Obchodní zástupce pro Moravu – nákladní vozidla (B2B)

Popis pozice

Přímo pro výrobce nákladních vozidel hledáme zkušeného obchodníka, který bude mít na starost akvizici nových zákazníků (firem) v regionu Morava a péči o stávající klienty. Pokud se orientujete alespoň částečně v nákladních vozidlech, máte obchodní praxi a dorozumíte se anglicky, pak jste pravděpodobně člověk, se kterým bychom se velmi rádi potkali.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Vyhledávání, oslovování a získávání nových zákazníků (firem - jedná se pouze o B2B) v regionu Morava – prodej nákladních vozidel (tahače, stavební vozidla, rozvážková vozidla)
  • Péče o stávající zákazníky a rozvoj vztahů
  • Profesionální poradenská činnost
  • Příprava nabídek a prezentací dalších služeb společnosti

POŽADAVKY:

  • Praxe v oblasti obchodu
  • Praxe nebo technické znalosti v oblasti nákladních vozidel – podmínkou
  • Řidičský průkaz sk. B (sk. C – výhodou)
  • Angličtina na úrovni B2 (počáteční proškolení v produktech proběhne v angličtině)
  • Velmi dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, orientace na výsledky

Nabízíme

  • Zázemí společnosti a kancelář v Ostravě
  • Pružná pracovní doba
  • Služební automobil i k soukromému využití
  • Kompletní proškolení v produktech
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Dostatečně vysoká fixní mzda + motivační složka v závislosti na výsledcích

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

Velká 196/10
702 00 Ostrava
Česká republika
ID: 3584063   Datum zveřejnění: 22.1.2019