Manipulační dělník/ice

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Solnice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte už dost stresu v automotive výrobě? Hledáte něco klidnějšího a zároveň pestřejšího? Pak zkuste práci v dřevovýrobě! Pro závod v Solnici hledáme kandidáty na pozici Dělník/Dělnice ve výrobě plošných materiálů!

Práce je vhodná pro muže i ženy!

Náplň práce:
- obsluha různých zařízení na zpracování dřeva (pily, lepící zařízení, dřevoobráběcí a automatizované stroje, atd.)
- manipulace s materiálem
- péče o svěřený materiál a zařízení

Požadujeme:
- ochotu pracovat v 3 – směnném provozu
- manuální zručnost

Co Vám nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich výkonů
- trvalý pracovní poměr
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění
- odměny při životním jubileu a další benefity…

Nástup možný ihned!
Místo výkonu práce: Solnice u Rychnova nad Kněžnou

Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte a zašlete mi svůj životopis!!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Výroba plošných dřevěných materiálů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
17. listopadu 389
530 02 Pardubice

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Sýkorová
E-mail: poslat životopis
ID: 3585725   Datum zveřejnění: 25.2.2019