Písek. Asistentka managementu / ředitele s plynulou AJ

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Písek, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
25000 - 30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro zahraniční společnost v Písku hledáme zkušenou, sympatickou a komunikativní posilu na pozici Asistent/-ka managementu společnosti / Asistentka ředitele. Pokud máte velmi dobrou znalost AJ, jste časově flexibilní, máte velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, pak je tato pozice vhodná právě pro Vás! :-)

Nástup: ihned nebo dohodou
Místo výkonu práce: Písek

Popis pozice:
- osobní asistence managementu společnosti
- denní komunikace v AJ (zahraniční vedení)
- organizace spojená s návštěvami, meetingy, služebními cestami apod.
- administrativní podpora - příprava prezentací, ostatních dokumentů
- administrativní podpora personálnímu oddělení

Požadujeme:
- velmi dobrou znalost AJ !! denní komunikace s p. ředitelem
- zkušenosti na obdobné pozici
- znalost práce na PC (MS office)
- komunikační schopnosti
- organizační dovednosti

Nabízíme:
- zajímavé platové ohodnocení s ohledem na předchozí znalosti a dovednosti
- zázemí prosperující zahraniční výrobní společnosti v Písku
- zajímavé zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, dopravné, vzdělávací kurzy a školení,...
- možnost pravidelné komunikace v anglickém jazyce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní společnost se sídlem v Písku

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Žižkova 182
397 01 Písek

Kontakt

ID: 3587846   Datum zveřejnění: 28.1.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 30000