Písek. Asistentka managementu / ředitele s plynulou AJ

Písek, Česko

Popis pozice

Pro zahraniční společnost v Písku hledáme zkušenou, sympatickou a komunikativní posilu na pozici Asistent/-ka managementu společnosti / Asistentka ředitele. Pokud máte velmi dobrou znalost AJ, jste časově flexibilní, máte velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, pak je tato pozice vhodná právě pro Vás! :-)

Nástup: ihned nebo dohodou
Místo výkonu práce: Písek

Popis pozice:
  • osobní asistence managementu společnosti
  • denní komunikace v AJ (zahraniční vedení)
  • organizace spojená s návštěvami, meetingy, služebními cestami apod.
  • administrativní podpora - příprava prezentací, ostatních dokumentů
  • administrativní podpora personálnímu oddělení

Požadujeme:
  • velmi dobrou znalost AJ !! denní komunikace s p. ředitelem
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • znalost práce na PC (MS office)
  • komunikační schopnosti
  • organizační dovednosti

Nabízíme:
  • zajímavé platové ohodnocení s ohledem na předchozí znalosti a dovednosti
  • zázemí prosperující zahraniční výrobní společnosti v Písku
  • zajímavé zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, dopravné, vzdělávací kurzy a školení,...
  • možnost pravidelné komunikace v anglickém jazyce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3587846  Datum zveřejnění: 28.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 30000