Písek. směnový mistr - absolvent SŠ v oboru elektro ! 1 směny

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Písek, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
20000-30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro rozrůstající se výrobní společnost v Písku, se zaměřením na výrobu Elektrosoučástek přijmeme nového kolegu na pozici: Projektový vedoucí / Směnový mistr - ideálně absolvent SPŠ v oboru ELEKTRO!! . Jedná se o různorodou práci v pohybu, v přátelském pracovním prostředí pouze na 1 směnu.

Místo výkonu práce: Písek
Směnnost: Pouze 1 směna

Popis pozice:
- nastavení CNC strojů na výrobu cívek
- programování / úprava CNC programů
- vedení cca 20 žen (dělnic) na svěřeném úseku
- psaní mailu v AJ / NJ, vyřizování telefonů
- sledování termínů zakázek
- sledování kvality, technických parametrů
- zajištění výroby zakázek ve stanoveném termínu
- práce v programu NAVISION

Požadujeme:
- vzdělání v elektrooboru !! min. SŠ
- ochotu učit se novým věcem
- znalost ideálně NJ - alespoň částečně nebo AJ
- znalost výroby cívek, indukčních prvků (trafa, cívky)
- manuální zručnost
- jemná motorika
- organizační schopnosti

Nabízíme:
- mzdu od 20.000 Kč/měs. (pro absolventa SPŠ) bez zkušeností, pro kandidáta s praxí od 25 - 30.000 Kč/měs.
- vzdělávací kurzy a školení
- přátelský pracovní kolektiv
- 25 dní dovolené
- práci na 1 směnu
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- masáže
- 13. plat

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Výrobní společnost se sídlem v Písku

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Žižkova 182
397 01 Písek
ID: 3588034   Datum zveřejnění: 28.1.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20000-30000