Mistr

Solnice, Kvasiny, Česko

Popis pozice

Máte už dost stresu v automotive výrobě? Hledáte něco klidnějšího a zároveň pestřejšího? Pak zkuste práci v dřevovýrobě! Pro závod v Solnici hledáme kandidáty na pozici Mistra ve výrobě plošných materiálů!

Náplň práce:
  • řízení a plánování výrobních procesů
  • organizace a zaučování zaměstnanců
  • vedení výrobní dokumentace
  • kontrola kvality práce
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání technického směru
  • MS Office, orientaci v technické dokumentaci
  • praxi s vedením menšího týmu lidí
  • ochotu pracovat v 3 – směnném provozu
  • manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • řp. sk. „B“

Co Vám nabízíme:
  • odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich výkonů
  • trvalý pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odměny při životním jubileu a další benefity…

Nástup možný ihned!
Místo výkonu práce: Solnice u Rychnova nad Kněžnou

Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte a zašlete mi svůj životopis!!!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3588867  Datum zveřejnění: 29.1.2019