Osluha etiketovacího stroje - 1-směnný provoz

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
nejlépe ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha etiketovacího stroje - ke každé stáčce piva patří jiná etiketa, kterou je třeba znát, aby nedošlo k záměně textů!
- seřizování a nastavování stroje
- zajištění plynulého chodu stroje
- operativní řešení poruch (za pomoci pracovníka údržby)
- sanitace zařízení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nenáročná práci na jednosměnný provoz
- nástupní plat 19.370 Kč, po zapracování 20.440 Kč
- naturální prémie: pivo :)
- příjemný kolektiv a práce v čistém prostředí stabilní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Hledáme šikovného člověka, kterému by vyhovovala nenáročná práce v příjemném prostředí místního pivovaru.
Chcete pracovat na jednu směnu?
Hledáte dobře ohodnocenou práci, kde využijete svou manuální zručnost?
Pak jste u nás na správné adrese!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení ( nejlépe ve strojním oboru )
- spolehlivost a zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Nám. Přemysla Otakara II. 36
370 01 České Budějovice

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Pauknerová
Tel.: +420737254405
E-mail: poslat životopis
ID: 3591717   Datum zveřejnění: 1.2.2019