Projektový koordinátor

Ostrava, Česko

Popis pozice

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Koordinace projektů ve firmě poskytující komplexní služby pro nákladní a osobní dopravu v ČR (projekty – např. otevření nového servisního centra, výstavba nové budovy, rozjetí nového obchodního záměru, …)
  • Úzká spolupráce s projektovým manažerem
  • Příprava projektu, ekonomické analýzy, účast na obchodních jednáních, komunikace s dodavateli, kontrola dodržování harmonogramu projektu, reporting
  • Komunikace s úřady (např. vyřizování stavebních povolení a další)
  • Vyhledávání a analýza nových obchodních příležitostí

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ ekonomické či technické
  • Angličtina – úroveň B2 (komunikace se zahraničím)
  • Min. 2 roky praxe – projektový management/investice/stavebnictví
  • Zkušenost s posuzováním cenových nabídek, s tvorbou obchodních analýz
  • Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Kanceláře v centru Ostravy
  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvky na penzijní připojištění po 0,5 roce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Veronika Krčová
+420702159024
ID: 3596221  Datum zveřejnění: 11.3.2019