Medicínský reprezentant, oblast Vysočina

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina, Pardubický kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
dohodou + bonusový systém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Péče o svěřený region - Vysočina, okresy Chrudim, Svitavy, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Pelhřimov, Jihlava a Třebíč
- Podpora prodeje firemních produktů - portfolio tvoří asi ze 70 % generické léky
- Pravidelné návštěvy lékařů KARDIO, DIA, INT, DERMA, GASTRO, GP a lékáren
- Prezentace na odborných seminářích
- Organizace akcí pro odbornou veřejnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nabízíme zajímavou, zodpovědnou a samostatnou pozici v perspektivní farmaceutické společnosti
- 25 dní dovolené a 4 sick days
- Velmi dobré platové ohodnocení podle vašich zkušeností + bonusový systém
- Stravenky
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Notebook, telefon a služební automobil
- Práci v mladém a dynamickém kolektivu se stabilními výsledky
- Možnost budovat kariéru v perspektivním odvětví

Informace o náboru

Těším se na kontaktování.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Farmaceutická společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Máte zkušenosti jako farmaceutický reprezentant/ka s generickým portfoliem produktů
- Řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 3598886   Datum zveřejnění: 12.2.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   dohodou + bonusový systém