Technolog výroby

Český Krumlov, Česko

Popis pozice

Staňte se součástí výrobní společnosti zaujímající přední místo ve světě a připojte se k jejich týmu Technologů !

  • Tvorba a implementace technologických postupů, práce dle technické dokumentace
  • Řešení technických problémů ve výrobě
  • Navrhování a konstrukce upínacích přípravků, nástrojů
  • Kontrola kvality vyrobených dílů
  • Stanovování norem
  • Tvorba NC programů

Očekáváme:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Výborná znalost čtení a tvorby výkresové dokumentace
  • Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Znalost programování CNC strojů
  • Výhodou: CAD/CAM, SAP
  • Zkušenost s vedením malého týmů
  • Samostatnost, spolehlivost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zaměstnání v mezinárodní výrobní společnosti
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Motivační nástupní platové ohodnocení + bonusy
  • Pružná pracovní doba
  • Průběžné firemní vzdělávání
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na Penzijní a Životní pojištění
  • Jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na kulturu, zdraví a sport

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3599582  Datum zveřejnění: 13.2.2019