Mistr výroby

Vamberk, Česko

Popis pozice

Rok 2018 je rokem změn, tak chytni příležitost za pačesy. Hledáme nového kolegu na pozici Mistra výroby do společnosti, jejíž prostředí je na hony vzdálené od automotive.

Co Vás čeká?
  • organizace práce ve svěřeném výrobním úseku
  • komunikace a vedení operátorů, spolupráce s vedoucím výroby
  • řešení provozních problémů a motivace operátorů – odměňování pracovníků
  • zodpovědnost za dodržování pracovních a technologických postupů, zajištění bezpečnosti práce

Předpoklady vhodného kandidáta
  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • znalost AJ, ruského nebo ukrajinského jazyka je velkou výhodou
  • zkušenost na pozici podobného rázu
  • ochota pracovat ve směnném provozu – krátký dlouhý týden

Nabízíme

Benefity:
  • individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností
  • týden dovolené navíc, závodní stravování, zvýhodněný telefonní tarif
  • odměny za odpracované roky ve společnosti a životní jubilea
  • kurzy anglického jazyka v rámci pracovní doby, profesní růst a další vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3600358  Datum zveřejnění: 14.2.2019