Sales Representative - firemní klienti - až 28 000 fix - Chrášťany

Chrášťany, Česko

Popis pozice

· Péče o stávající klienty a získávání nových zákazníků – pouze firmy
· Zjištění potřeb klienta a následný prodej a prezentace produktu – přepravní služby
· Participace na zajímavých obchodních případech
· Reporting

Profil kandidáta

• SŠ vzdělání
• Samostatnost a zodpovědnost
• Výborné komunikační a prezentační dovednosti
• Velmi dobrá znalost ČJ
• Komunikativní znalost AJ
• Chuť realizovat se v oblasti prodeje
• Zkušenost z prodeje po telefonu velkou výhodou, ale ne podmínkou

Nabízíme

• Motivační finanční ohodnocení – fix + zajímavé měsíční bonusy
• Smlouva na dobu neurčitou
• Možnost profesního růstu
• Příjemný kolektiv
• Atraktivní balíček firemních benefitů
• Stravenky 100 Kč
• Kurzy angličtiny
• Týden dovolené navíc
• Multisportka
• 3 Sick days + 1 personal day
• Příspěvek na dopravu
• Příspěvek na penzijní/ životní pojištění
• Firemní akce
• Občerstvení na pracovišti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3601495  Datum zveřejnění: 18.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26 - 28 tisíc fix + bonusy