Konstruktér - automatizace

Praha, Česko

Popis pozice

Významná společnost působící v oblasti průmyslové automatizace a robotizace hledá konstruktéra se zkušeností v tomto oboru! Staňte se součástí týmu, který dodává inovativní řešení zefektivňující průmyslovou výrobu zákazníkům po celém světě!

POPIS POZICE
– konstrukční a vývojové práce na aktuálních projektech
– příprava technické dokumentace
– zodpovědnost za plnění termínů zakázek a za jejich kvalitu
– spolupráce s konstrukčním týmem, s výrobou a montáží
– komunikace a jednání se zákazníky

Profil kandidáta

PROFIL KANDIDÁTA
– SŠ/VŠ vzdělání technického směru
– minimálně 1 rok praxe v oboru automatizace
– znalost práce v SolidWorks nebo jiném 3D software
– AJ na mírně pokročilé úrovni
– ŘP skupiny B
– znalost konstrukčních materiálů ve strojírenství
– komunikativnost, spolehlivost a schopnost řešit praktické a technické problémy

Nabízíme

NABÍZÍME
– práci na zajímavých projektech
– zázemí stabilní technologické společnosti
– přátelský pracovní kolektiv
– firemní telefonní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití
– účast na školeních
– Multisport karta
– prémie

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3601596  Datum zveřejnění: 15.2.2019