Přípravář - stavebnictví

Hlavní město Praha, Praha, Česko

Popis pozice

Máte zkušenost na pozici přípraváře? Hledáte práci, kde budete důležitou součástí celého projektu? Chcete pracovat s nadšenými, přátelskými kolegy? Pak právě Vám je určena příležitost stát se součástí rychle rostoucí společnosti, která působí v oboru stavebnictví po celé České republice!

POPIS POZICE
  • Příprava podkladů pro výběrová řízení dodavatelů
  • Příprava smluv pro spolupráci s dodavateli
  • Sestavování a příprava rozpočtů, hlídání vícenákladů
  • Technická příprava staveb
  • Zajištění související agendy

Profil kandidáta

  • Vzdělání stavebního zaměření
  • Delší zkušenost ve stavebnictví, min. 1 rok na pozici přípraváře
  • Zkušenost s vedením obchodního jednání
  • Zkušenost s výběrovými řízeními
  • Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

  • Atraktivní platové ohodnocení
  • Práce na zajímavých projektech
  • Možnost vidět výsledky své práce realizované v krátkodobém horizontu
  • Flexibilní pracovní doba, možnost Home Office
  • Mobilní telefon, notebook
  • Mladý kolektiv, firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3602748  Datum zveřejnění: 3.6.2019