Projektant - TZB

Hlavní město Praha, Česko

Popis pozice

Máte zkušenost na pozici projektanta TZB a chcete se pustit do neobvyklých projektů? Máte autorizaci nebo chcete mít možnost ji získat za podpory zaměstnavatele? Preferujete neformální firemní kulturu? Chcete prima kolegy, se kterými rádi po práci vyrazíte třeba grilovat? Nadřízené, pro které nebudete jen číslo, ale budou s Vámi vždy jednat férově? Toto vše Vám může nabídnout rychle rostoucí společnost zabývající se bazénovými technologiemi.

POPIS POZICE
  • Projektování technologických celků u komerčních bazénů a soukromých VIP klientů
  • Tvorba projektové dokumentace v AutoCADu
  • Komunikace se zákazníky, občasné výjezdy na stavby

Profil kandidáta

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ/VŠ stavebního směru (TZB, Technika prostředí)
  • Praxe na pozici projektanta TZB
  • Znalost práce v AutoCADu
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost bazénových technologií výhodou

Nabízíme

NABÍZÍME
  • Práci na zajímavých projektech, příležitost učit se novým věcem
  • Odpovídající finanční ohodnocení, bonusy
  • Neformální, přátelskou atmosféru
  • Nadstandardní přístup k zaměstnancům
  • Benefity dle dohody přímo na míru

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3603871  Datum zveřejnění: 19.2.2019