Stavbyvedoucí (Ref. č.: 17674)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká stavební firma, která si zakládá na kvalitě prováděných prací a osobním přístupu k investorům, momentálně hledá šikovné stavbyvedoucí, kteří mají zájem pracovat na zajímavých stavbách v Praze a okolí.

POPIS POZICE
- Komplexní řízení stavebních zakázek (plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací)
- Koordinace podřízených zaměstnanců
- Zodpovědnost za výsledek projektů
- Vedení jednání s investory a dalšími účastníky výstavby (TDI, projektanti, úřady)
- Spolupráce s dodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME
- Dlouhodobou perspektivu stabilní společnosti
- Zajímavou práci v perspektivním a dynamickém kolektivu
- Možnost seberealizace a profesního růstu
- Možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi
- Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
- Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavby
- Odborné vzdělávání
- Týden placené dovolené navíc
- Notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely + výhodný tarif pro rodinné příslušníky
- Služební automobil i k osobním účelům
- Firemní aktivity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Stavební společnost se zaměřením na pozemní stavby.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Stavebnictví.

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

PROFIL KANDIDÁTA
- VŠ (příp. SŠ) vzdělání stavebního směru, autorizace v oboru vítána
- Praxe v oboru pozemní stavitelství minimálně 3 roky
- Schopnost samostatného řízení výstavby, schopnost řízení pracovního týmu, organizační a komunikační schopnosti
- ŘP sk. B
- Znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3605035   Datum zveřejnění: 21.2.2019