Mistr ve stavebnictví

Praha, Česko

Popis pozice

Česká stavební firma, která si zakládá na kvalitě prováděných prací a osobním přístupu k investorům, momentálně hledá šikovné mistry, kteří mají zájem pracovat na zajímavých stavbách v Praze a okolí.

POPIS POZICE
  • Řízení a kontrola stavebních prací
  • Koordinace podřízených zaměstnanců
  • Spolupráce s dodavateli
  • Jednání se subdodavateli

Profil kandidáta

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ vzdělání v pozemním stavebnictví
  • 2 roky praxe
  • ŘP sk. B
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Časová flexibilita, loajalita, spolehlivost, organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

NABÍZÍME
  • Dlouhodobou perspektivu stabilní společnosti
  • Zajímavou práci v perspektivním a dynamickém kolektivu
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi
  • Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
  • Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavby
  • Odborné vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely + výhodný tarif pro rodinné příslušníky
  • Služební automobil
  • Účet u Komerční banky zdarma
  • Firemní aktivity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3605042  Datum zveřejnění: 4.4.2019